Členské poplatky 2023

Na maily členů oddílu byly rozeslány informace k placení ČP na rok 2023. Pokud chcete vědět více, navštivte příslušnou stránku v členské sekci: Členské příspěvky

V letošním roce jsme již bohužel museli přistoupit ke zvýšení ČP, abychom byli schopni zajistit důstojné tréninkové podmínky. Současně upozorňujeme všechny aktivní atlety, že od roku 2024 budou finančně zvýhodňováni ti atleti, kteří v předchozím roce absolvují alespoň 6 závodů z termínové listiny ČAS. V případě přípravek se budeme snažit vytvořit několik oddílových závodů v době tréninků, aby nebyli malí atleti limitováni počtem závodů pořádaných Krajský atletickým svazem.

Pro více informací se neváhejte obrátit na členy Výboru AO či trenéry.

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem