Čí je Bernard cup? NÁŠ!

Tradiční rozloučení s dráhovou sezónou dnes 11.10. v Humpolci jen podtrhlo skvělou sezónu našich mladých atletů.

Už samotný fakt, že startovalo 13 našich “jiskřiček” je super.

Mladší žákyně (800m) ovládla zkušeným vyzrálým taktickým výkonem Viki Nováková, kterou napodobil ve starší přípravce (500m) Míša Hubáček, Max Melechovský byl 7. V kategorii starších žáků se zrodil úžasný osobák 2:23,5 v běhu na 800m v podání Filipa Korečka, který mu stačil na 3.místo. Stříbro si veze z běhu na 400m mladší přípravky Jáchym Janáček.

Že máme nejšikovnější holky v mladší přípravce na Vysočině víte, takže asi “nepřekvapí”, že v této kategorii v běhu na 400m obsadily naše holčiny prvních 7.(!) míst z 21 účastnic! Svůj běžecký potenciál opět ukázala Monča Popíková, která si po Posázavském běhu spravila chuť a vyhrála v novém rekordu stadionu 1:14,3.

Na stupních ji doplnila Verča Hubáčková a Alička Plachá, za nimi se pak poskládaly Terka Trnková, Vanessa Rudolfová, Verča Pytlíková a Stázka Nováková.

Děcka paráda! Ať vás to pořád tak baví!!