Atletika logo

14.10. Běh o pohár Barchanu

Na poslední základní kolo Běžeckého poháru mládeže vyrazila do Jemnice skromná skupinka 8️⃣ reprezentantů našeho oddílu.

V hlavní soutěži se nejvíce dařilo Báře Bouchnerové, která skvělým finišem získala mezi dorostenkami 2.místo a stále tak drží medailové umístění v celkovém hodnocení.

Ve starších žákyních doběhla třetí Áďa Karasová, téměř na záda jí dýchala nakonec pátá Kačka Moravcová.

Ve stejné kategorii se mezi kluky sice tentokrát na stupně neprobojoval Filip Koreček, ale taktickým skvělým výkonem vybojoval hezké 4.místo.

Zlaté medaile si vezeme z kategorií mimo BPM – ve veteránech se za mohutného povzbuzování svěřenců mezi veterány vytáhl trenér Slávek Koreček, na opačném pólu se mezi nejmenšíma holkama radovala Monča Popíková před Vanesskou Rudolfovou.

Čest nejmladších brodských kluků hájil solidním během Jáchym Janáček.

Všichni zúčastnění zaslouží velkou pochvalu, brzké ranní vstávání není nic příjemného. A doufáme, že se Mistrovství kraje Vysočina v přespolním běhu v Jihlavě zúčastní jako každý rok obrovská smečka našich mladých atletů!

FOTOGALERIE

VÝSLEDKY

Další aktuality

Pohár Atletiky Jihlava míří i do Jiskry

ve středu 3.7. se v odpoledních hodinách vypravila skromná skupina 7 našich atletů a atletek spolu s trenéry na mítink Pohár Atletiky Jihlava. Naši atleti

Atletické léto

Přes léto pravidelné tréninky nejsou, malí atleti určitě budou řádit na táborech a dovolených, nejeden i na našem Letním příměstském atletickém táboře. Větší atleti pak