Atletika logo

14.10. Běh o pohár Barchanu

Na poslední základní kolo Běžeckého poháru mládeže vyrazila do Jemnice skromná skupinka 8️⃣ reprezentantů našeho oddílu.

V hlavní soutěži se nejvíce dařilo Báře Bouchnerové, která skvělým finišem získala mezi dorostenkami 2.místo a stále tak drží medailové umístění v celkovém hodnocení.

Ve starších žákyních doběhla třetí Áďa Karasová, téměř na záda jí dýchala nakonec pátá Kačka Moravcová.

Ve stejné kategorii se mezi kluky sice tentokrát na stupně neprobojoval Filip Koreček, ale taktickým skvělým výkonem vybojoval hezké 4.místo.

Zlaté medaile si vezeme z kategorií mimo BPM – ve veteránech se za mohutného povzbuzování svěřenců mezi veterány vytáhl trenér Slávek Koreček, na opačném pólu se mezi nejmenšíma holkama radovala Monča Popíková před Vanesskou Rudolfovou.

Čest nejmladších brodských kluků hájil solidním během Jáchym Janáček.

Všichni zúčastnění zaslouží velkou pochvalu, brzké ranní vstávání není nic příjemného. A doufáme, že se Mistrovství kraje Vysočina v přespolním běhu v Jihlavě zúčastní jako každý rok obrovská smečka našich mladých atletů!

FOTOGALERIE

VÝSLEDKY

Další aktuality

ATLET ROKU 2023

Rok se s rokem sešel a před už za 4 týdny budeme znát letošní nejlepší atlety v Havlíčkově Brodě. Slavnostní zakončení sezóny ATLET ROKU 2023

Oddílová sleva na pomůcky na TEJPY.CZ

Nově se podařila dohodnout oddílová sleva na největším českém e-shopu s pomůckami pro rehabilitaci, cvičení apod. TEJPY.CZ. Z nabídky určitě zaujmou kvalitní tejpovací pásky, posilovací