7.5. Výsledkový servis sobota 1. – zlato a stříbro z ČR i nový rekord

první dvě skvělé zprávy přiletěly ze závodů „velkých“ (ze závodu přípravek přineseme zvláštní zpravodajství 🙂 :

1. na MČR veteránů v krosu v Třebíči získali závodníci našeho atletického oddílu TJ Jiskra HB hned 2 medaile!! Zlato přiveze Jirka Brychta a stříbro Věrka Sochorová! Gratulujeme!!!
  2. skvělý osobní, ale hlavně i oddílový rekord 40,44m v kategorii juniorek a dokonce i žen v hodu oštěpem 600g předvedla Kačka Douchová v při hostování v dresu Hradce Králové v 1.lize juniorek. Tímto výkonem Kačka v soutěži zvítězila a zařadila se na 6.místo letošních juniorských tabulek ČR. V dálce a výšce se jí už tolik nevedlo, přesto připsala svému družstvu potřebné body 🙂

Výsledky

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem