23.4.2022 Mistrovství Kraje Vysočina v dlouhých bězích, Pacov

V sobotu se konalo v Pacově Mistrovství Kraje Vysočina v dlouhých bězích. V kategorii starších žáků startoval poprvé na dráze Vašek Švásta a na trati 800 m si vedl si opravdu dobře. Závod rozběhl přesně podle trenérových instrukcí a 600 m vyčkával. V cílové rovince zkusil zaútočit, ale jelikož byl poměrně silný protivítr, souboj o první místo se zkušenějším a silově lépe vybaveným soupeřem nakonec prohrál. Skončil ale na skvělém druhém místě a odvezl si stříbrnou medaili!

Vašku, gratulujeme k první atletické medaili!!!

Výsledky

více fotek ve Fotogalerii

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem