Atletika logo

28.5. 2.kolo KPD mladší žactvo, Pacov

Za chladného a větrného počasí se v sobotu 28. 5. 2022 konalo v Pacově 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva. Oproti domácím závodům se tentokrát účastnilo pouze 6 našich závodníků (3+3), kteří si ale vedli velmi dobře – kluci skončili jako družstvo 5. (ze 13ti oddílů), dívky 9.ze 12ti. Nejvíce bodů pro družstvo vytvořili Filip Koreček (celkově 6.) a Adélka Karasová. Řadu nových osobních rekordů bohužel znehodnotil silný vítr – z důvodu nedovolené podpory větru bohužel nemůže být většina z nich uznána. Velmi kvalitní výkon předvedla na 600 m Adélka Karasová ve výborně takticky odběhnutém závodě, nejlepšího umístění pak dosáhla v dálce, kde byla 2. Filip Koreček byl 3.na 60m překážek, 4. v dálce a 5.na 150m, Dan Novák byl 5. na překážkách a 6.v dálce. Pochvalu zaslouží i všichni ostatní závodníci- Žofie Vajdová, Adélka Piklová a Marek Kachlíř.

VÝSLEDKY

Fotky opět najdete ve Fotogalerii

Další aktuality

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem