21.-22.5. závody dospělých a dorostu přinesly medaile, rekordy i tituly!!!

O víkendu závodily nejen naši nejmenší atleti, ale také jejich starší kolegové. Hned na čtyřech akcích sbírali rekordy, medaile či vavříny 🙂

MISTROVSTVÍ KRAJE VYSOČINA VE VÍCEBOJÍCH, Třebíč

V kategorii žen nás reprezentovala juniorka Kačka Douchová. Víceboj se jí asi nevyvedl úplně podle představ, přesto však získala krásnou stříbrnou medaili a hlavně další zkušenosti v nejtěžší atletické disciplíně – Kačko gratulujeme a držíme palce dál!

Výsledky

YOUTH ATHLETICS – SOKOL GRAND PRIX, Kolín

Na tradiční mládežnický závod do Kolína, kterého se zúčastnilo celkem 187 závodníků a závodnic, vyrazila náš oddíl reprezentovat dorostenka Anna Šlechtová. Anička startovala v běhu na 300m překážek a i přes tréninkový výpadek (zranění nohy) si zaběhla o více než dvě vteřiny osobní a také NOVÝ oddílový rekord časem 51.64 s (který doposud držela)!! Aničko taky gratulujeme!

Výsledky

Mistrovství ČR v půlmaratonu veteránů, Zábřeh

Již třetí letošní titul z MČR veteránů letos přivezl Jirka Brychta, tentokrát z půlmaratonu a to v kategorii M45, když zvítězil ve skvělém čase 1:17:25. Brychtovic rodina tak o víkendu sbírala medaile jak v nejstarší, tak i v nejmladší kategorii 🙂

Výsledky

Run Labe Run, od Špidlu až do Děčína

Náročného dvoudenního štafetového běhu družstev podél Labe se v dresu týmu Vysočina Running opět zúčastnili i dva atleti našeho oddílu – ve dne v noci běželi Slávek Koreček a Karel Vraspír. Nesmírně náročnou trať dlouhou 380km (36 úseků rozdělených spravedlivě mezi 12 běžců) zvládli v čase 27:43h, což znamenalo vítězství, kdy tým na druhém místě porazili o celé dvě hodiny! Klukům předem hlavně brzkou regeneraci ošlapaných nožiček 🙂

Výsledky

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem