Atletika logo

25.9.Havlíčkobrodský půlmaraton a přidružené akce

Za krásného ještě téměř letního počasí se uskutečnil závod Havlíčkobrodského půlmaratonu a doprovodných závodů pro děti i dospělé „amatéry“. Bylo nám ctí být této akci atletickým partnerem a moc nás těší, že náš oddíl byl při závodech vidět!

Vše začalo rozcvičkou všech dětí před ranními závody dětských kategorií, které vedly naše zkušené trenérky přípravky Jana Remarová a Anička Douchová. Ve zmíněných dětských závodech se pak představila celá řada našich dětí, moc nás těší medailová umístění ve svých kategoriích Zuzky Brigantové, Šárky Sukupové, Vojty Růžičky, Hanky Kvankové i dcerky našeho trenéra Julky Korečkové 🙂 Ale všem všem všem patří velký dík za reprezentaci oddílu a účast!!!

Hlavního závodu se pak zúčastnil i náš trenér člen vedení oddílu Slávek Koreček. Všichni trenéři technických disciplín mu nesmírně závidí odvahu, že uběhl takovou trať a neumřel 🙂 Má náš hluboký obdiv!!!

Neméně důležitou součástí závodů však byly i naše skvělé holky atletky a trenérky Šárka Aubrechtová, Simča Beránková, Kačka Douchová či Anička Šlechtová nebo trenér Pepa Schwarz, kteří pomáhali s organizací.

Organizátorům gratulujeme k perfektní práci a skvělé akci!

Kdo ještě neviděl – skvělý rozhovor s ředitelem závodu Jirkou Brychtou na ČT Sport

Výsledky najdete brzy na stránkách Havlíčkobrodského půlmaratonu

Další fotky pak v sekci Fotogalerie

Další aktuality