Jiskry v kopcích.

Kubátecký běh 2024 v Malči byl třetím závodem Železnohorského poháru. Startovalo pět Jisker. Nejlépe běh do vrchu ve vzdálenosti asi 4,5 km zvládl Filip Koreček, který mezi staršími dorostenci vyhrál. Na druhý stupínek vyšplhali dva „zkušení“: za běžce Jiskry Slavomír Koreček a za orienťáky Vlaďka Fencíková. Věrka Sochorová tentokrát brala brambory; v celkovém poháru však po třech závodech bezpečně vede mezi ženami. Nadějná Viktorka Nováková rozumně pojala závod jako trénink na dráhovou sezónu, a hlavně podporovala na trati svého tátu, kterého nakonec dokonce porazila!

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem