Atletika logo

Atletické tréninky do konce školního roku a během prázdnin

✅ PŘÍPRAVKY mají poslední trénink ve středu 28.6., v pátek 30.6. jsou již tréninky zrušené. Během letních prázdnin probíhá Letní příměstský tábor, jinak tréninky nejsou a těšíme se opět ve středu 6.9. – více informací bude koncem srpna v KISu. Případné oddílové závody budou vypsány v KIS.

✅ ŽACTVO, dorost, junioři dospělí – standardní tréninky končí ve čtvrtek 29.6. Během prázdnin bude od 1.-6.8. soustředění v Novém Městě na Moravě, a dále bude známý systém OPEN tréninků – vypsaných v KISu. Trenér, který půjde na stadion, vypíše trénink pro všechny skupiny – kdo bude chtít přijít, bude se připravovat buď s dotyčným trenérem nebo sám dle doporučení svých trenérů. Trenér – organizátor tréninku, má zodpovědnost za stadion a otevření a zamčení šaten.
Od 16.8. začne příprava na podzimní sezónu – již 27.8. nás čeká Mistrovství kraje mladšího a staršího žactva (Třebíč) a 3.9. Finále KPD juniorů, dorostu a žactva (Pacov). 
V rámci přípravy se v druhé polovině srpna uskuteční oddílové kontrolní závody – disciplíny a kategorie budou vypsány v KIS.

✅ BBS – dle domluvy s Jirkou

Další aktuality