24.11. Slavnostní vyhlášení Běžeckého poháru mládeže 2021, Jihlava

Ve středu 24. listopadu se v klubovně na stadionu v Jihlavě konalo slavnostní předání cen nejlepším závodníkům v Běžeckém poháru mládeže. Náš oddíl byl „na bedně“ zastoupen hned 3x!!! Z celkového vítězství se v mladších žákyních radovala Adélka Karasová, kterou doprovodila stříbrná Amálka Bártíková. v kategorii mladších žáků pak doplnil medailovou sbírku bronzem Filip Koreček. Gratulujeme!!!

Informace ze stránek KAS

Fotky z vyhlášení najdete ve Fotogalerii

Další aktuality

Přípravky

Holky vládnou přípravkám

horká neděle 21.6. nepatřila jen našim dospělým, ale i našim nejmladším. Přípravky čekal v Jihlavě čtyřboj složený z 50m, výšky, hodu raketkou a člunkového běhu.