Atletika logo

4.-5.5. Pohár rozhlasu ZŠ

Mezi úkoly oddílu atletiky TJ Jiskra Havlíčkův Brod patří nejen příprava vlastních svěřenců, ale také propagace a popularizace atletiky.

Jakožto největší oddíl v okrese Havlíčkův Brod jsme byli letos pověřeni uspořádáním okresního kola Poháru rozhlasu, které se na našem stadionu uskutečnily ve dnech 4.a 5.května. Žáci 6.-7. a 8.-9.tříd závodili ve skoku vysokém, dalekém, vrhu koulí a hodu míčkem, bězích na 60m, 600m, 800m a 1500m (dle věku a pohlaví), závěrečnou tečku pak obstaraly štafety na 4x60m. Oba závody se vydařily, musíme se pochválit za organizaci a poděkovat všem členům a přátelům Atletiky HB za pomoc!!

Závěr obou závodních dnů nám bohužel trošku spláchl déšť, nicméně jsme viděli krásné souboje i kvalitní výsledky:

mladší žactvo (6.-7.třída): https://online.atletika.cz/vysledky/64322

starší žactvo (8.-9.třída): https://online.atletika.cz/vysledky/64324

Také se objevily nové posily našeho stále rostoucího oddílu.

Co náš mrzelo byla absence většiny brodských ZŠ a nižšího gymnázia – zúčastnila se pouze ZŠ Wolkerova, v reálu pouze 2 naši atleti. Z toho bychom se měli poučit a obzvláště naši členové působící na jiných ZŠ jako kantoři (i žáci) by mohli příští rok vytvořit družstva a také se zúčastnit!!!

Fotky z akce najdete tradičně ve Fotogalerii

Další aktuality

Pohár Atletiky Jihlava míří i do Jiskry

ve středu 3.7. se v odpoledních hodinách vypravila skromná skupina 7 našich atletů a atletek spolu s trenéry na mítink Pohár Atletiky Jihlava. Naši atleti

Atletické léto

Přes léto pravidelné tréninky nejsou, malí atleti určitě budou řádit na táborech a dovolených, nejeden i na našem Letním příměstském atletickém táboře. Větší atleti pak