Atletika logo

4.-5.5. Pohár rozhlasu ZŠ

Mezi úkoly oddílu atletiky TJ Jiskra Havlíčkův Brod patří nejen příprava vlastních svěřenců, ale také propagace a popularizace atletiky.

Jakožto největší oddíl v okrese Havlíčkův Brod jsme byli letos pověřeni uspořádáním okresního kola Poháru rozhlasu, které se na našem stadionu uskutečnily ve dnech 4.a 5.května. Žáci 6.-7. a 8.-9.tříd závodili ve skoku vysokém, dalekém, vrhu koulí a hodu míčkem, bězích na 60m, 600m, 800m a 1500m (dle věku a pohlaví), závěrečnou tečku pak obstaraly štafety na 4x60m. Oba závody se vydařily, musíme se pochválit za organizaci a poděkovat všem členům a přátelům Atletiky HB za pomoc!!

Závěr obou závodních dnů nám bohužel trošku spláchl déšť, nicméně jsme viděli krásné souboje i kvalitní výsledky:

Také se objevily nové posily našeho stále rostoucího oddílu.

Co náš mrzelo byla absence většiny brodských ZŠ a nižšího gymnázia – zúčastnila se pouze ZŠ Wolkerova, v reálu pouze 2 naši atleti. Z toho bychom se měli poučit a obzvláště naši členové působící na jiných ZŠ jako kantoři (i žáci) by mohli příští rok vytvořit družstva a také se zúčastnit!!!

Fotky z akce najdete tradičně ve Fotogalerii

Další aktuality

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem