4.-5.3. MČR veteránů, Jablonec n.Nisou

Po medailové radosti našich mladých atletů z konce ledna nás o tomto víkendu moc potěšili také jejich starší kolegové – brodští „přerostenci“ – na halovém MČR veteránů v Jablonci.

V Jablonecké hale startovali hned tři naši závodníci z BBS.

Na 3000m získal zlato Jiří Brychta za 10:04 – 9:07 po přepočtu, 5. místo František Stupal 10:33 – 10:23 a 9. místo Jan Prášek 11:46 – 11:15.

Po dvou a půl hodinách se všichni tři ještě postavili na start 1500m kde Jirka Brychta získal stříbro 4:52 – 4:23, 5. místo František Stupal 5:02 – 4:54 a 7.místo Honza Prášek 5:34 – 5:17.

Klukům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci ve veteránské kategorii!!!

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem