12.3. Olympáček 2023, Praha – Stromovka

Po mládežnických kategoriích a veteránech se na halových závodech představili i naši nejmladší – své schopnosti porovnali s pražskými a středočeskými soupeři dva zástupci našich přípravek – Monika Popíková a Prokop Fridrich. A oddíl reprezentovali opravdu skvěle:

Monča startovala v disciplínách 60m a 600m. Na „šedesátce“ vyhrála svůj rozběh a obsadila celkově 5.místo. Medailový sen si pak splnila v běhu na 600m, který suverénně VYHRÁLA ve vynikajícím čase 2:05,82!!!

Prokop se představil ve svých oblíbených disciplínách 60m a skok daleký. Na 60m v konkurenci 23 chlapců v novém osobním rekordu 9,34s získal bronzovou medaili. V dálce pak rovněž vylepšil osobák těsně pod 4m – výkonem 397cm získal skvělé 2.místo. Litovat pak mohl třetího skoku přes 4m, který těsně přešlápnul – aspoň má motivaci na jarní závody 🙂

Monice i Prokopovi gratulujeme ke skvělým výkonům a děkujeme za reprezentaci oddílu!

Vyzkoušeli jsme si také tyto dětské závody a příští rok můžeme zvážit větší výpravu…

VÝSLEDKY

Více fotek a videa najdete tradičně ve Fotogalerii 🙂

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem