Atletika logo

15.4. Běh O pohár století, Pacov

v sobotu se naši mladí atleti účastnili 3.kola BPM v Pacově. Výsledkově se postupně lepší, stříbro veze v kategorii minipřípravek Verča Pytlíková a z bronz z opačného věkového pólu Stávek Koreček.

I ostatní ale byli vidět – žáci Filip Koreček, Vojta Trachtulec a Zdenda Pecen se poskládali na 4.-7.místě, Barče Moravcové uteklo těsně 3.místo a doběhla mezi žákyněmi 4., v první desítce pak byly i Adélka Karasová, Katka Moravcová a Hanka Kvanková. 3.místo v celkovém pořadí pak po tomto závodě drží mezi dorostenkami Bára Bouchnerová.

Kromě Verči v kategorii přípravek dobře běželi i Jáchym Janáček a Max Melechovský.

Všem děkujeme, že se i v nečase do Pacova vydali a přidali další km do jarní přípravy!!!

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

Další aktuality

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem