14.10.2022 Běh K.H.Borovského, Havlíčkův Brod

Naši drazí kolegáčci z běžecké skupiny Jirky Brychty (ředitelem závodu byl Vráťa Libánský) se v pátek podíleli na pořádání 19.závod Běžce Vysočiny – v prostředí parku Budoucnost se uskutečnil 2.ročník Běhu K.H.Borovského. Účast byla bohatá – 112 startujících všech věkových kategorií od 4 do 83 let!

Zástupce našeho oddílu jsme pak mohli vidět na tratích mnoha kategoriích, od dětských po veteránské. A hlavně byli vidět i na stupních vítězů:

dívky 7-9let: 1.Lucka Brychtová, 2. Verča Pytlíková, 3.Bára Kyselová, 4.Anička Röhrichová

kluci 7-9let: 1.Max Melechovský, 4.Štěpán Koreček, 5.Jáchym Janáček

žákyně 11-12let: 2.Eliška Plná

ženy 20-34let: 2.Zuzana Beránková

ženy 35-44let: 2.Věrka Sochorová

muži 20-29let: 1.Petr Šorf

muži 40-49let: 1.Jirka Brychta, 3.Vráťa Libánský, 14.Honza Sádlo

Je skvělé vidět oddílové dresy o nejmenších po veterány brodské atletiky – Atletika v Brodě žije!

Fotogalerie

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem