Atletika logo

12.9.2021 Krajský pohár družstev ml.žáků Humpolec

Na skvělé představení svých malých kamarádů z přípravky navázala v prvním poprázdninovém závodu také naše družstva mladšího žactva. Akčkoliv našim cílem není sbírat body pro týmovou soutěž, dokázali kluci porazit i silné týmy Třebíče, Nového Města či Jihlavy a skončili celkově třetí! Holky skončily sedmé, ale zase vezou bronz ze štafety!

Největší radost stejně jako v případě přípravek udělalo trenérům množství osobních rekordů a hezkých umístění. Zaskvěli se kluci na 1500m, kde byl stříbrný Filip Koreček za 5:43.55 a v těsném závěsu třetí Miřík Štursa v osobním rekordu 5:44.34. Stříbro a bronz brali i kluci ve skoku vysokém Dan Novák a Marek Kachlíř za shodných 125cm. Další bronz přidal Ondra Koubek v 3kg kouli za 7,91m. Další body a osobáky přidávali kluci i v 500g oštěpu, kde David Kocman skončil na nepopulárním, ale skvělém 4.místě za 17,40m, následován Ondrou Koubkem za 17,05. Skvěle házely holky, 400g oštěp poslala na úroveň nového osobáku 20,48m Eliška Čurdová, následovaná Bárou Moravcovou s 19,87m. Holky Čurdovy si vytvořily osobáky i v hodu kriketovým míčkem – Eliška parádních 35,32m, Anežka neméně skvělých 29,46. Anežka se také slušně poprala s 60m překážek, kde přinesla body spolu s Amálkou Bártíkovou. V dálce si osobák udělala Adélka Karasová za 388cm a přidala tak hezké 6.místo ve velmi nabité disciplíně. Další 6.místo přidala Bára Moravcová na 150m v osobáku 22,28s, osobáky si udělaly na této trati i Eliška Čurdová a Hanka Kvanková, stejně jako mezi kluky Vojta Růžička a David Kocman. Vojta také vyhrál svůj rozběh na 60m v osobáku 9,49s.

Zkrátka závody se opět velmi vydařily a především nám ukázaly dvě důležité věci – dobrou připravenost podat v den závodu nejlepší výsledek a především SKVĚLOU PARTU MEZI DĚTMI! Proto všem moc děkujeme za reprezentaci a hlavně báječnou náladu na závodech!

Více fotek ve Fotogalerii

Výsledky

Další aktuality

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem