Atletika logo

11.6. 3.kolo KPD mladšího žactva, Humpolec

Na další kolo ml.žactva jsme do Humpolce vyrazili ve značně oslabené sestavě – kluci byli bez Standy Ludvíka a Míši Hubáčka, holkám pak chyběly nejstarší, tedy Eliška Plná a Sára Sztachová.

Většinu v družstvu chlapců tak tvořili kluci z přípravky (Prokop Fridrich, Tomáš Křehlík a Fanda Vajda), holky pak byly mimo Žofky Vajdové ročníky 2011 a mladší.

Přesto se opět obzvláště klukům zařadilo – ve čtyřboji byl Lukas Kučera 7., Prokop pak 16., celkově kluci obsadili opět 2.příčku a stejné místo drží v poháru po 3.kolech!! Holky jsou průběžně 5., největší „sběratelkou“ bodů byla tradičně Viki Nováková (byť tentokrát jí disciplíny moc „nevoněly“

Z individuálních výsledků je určitě potřeba zmínit osobáky Lukase 21,61s na 150m, 21,55m v oštěpu či 128cm ve výšce. Ostatně ve výšce se dařilo všem a většina si udělala nový osobák (např.Prokop, Honza, Žofka 120cm, Tomáš a Nikola Klofáčová 116). V oštěpu překvapil Fanda Vajda, který výkonem 12,64 přehodil Tomáše, když v kriketu je dělí téměř 20m. Ostatně oštěpu hodně litovala i Nikola Petrlíková, která má osobák přes 22m. V Humpolci však hodně bojovala s technikou a jediný platný pokus 14,66m ji moc neuspokojil.

V kouli byla z našich děvčat nejlepší Viki Piklová s 5,39m

Vrcholem tak tradičně byla štafeta kluků 4x60m, kterou jsme se z poloviny obměněnou sestavou ve složení Klofáč, Křehlík, Kučera, Fridrich opět vyhráli ve druhém nejlepším letošním čase na Vysočině (první drží naši kluci ze závodu v HB). Uvidíme, zda krajský svaz umožní nejrychlejší štafetě startovat na MK koncem srpna, neboť dva stabilní členové (Míša a Prokop) jsou ještě přípravka.

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

Další aktuality