Atletika logo

11.-15.7.2022 Letní příměstský atletický tábor

Tradiční součástí aktivit našeho atletického oddílu je i Letní příměstský atletický tábor. Letos ho měli v režii naše holky od starší přípravky Šárka se Simčou a rádi se dělíme o jejich zpravodajství:

Celý týden nám počasí přálo.

V pondělí si děti vyzkoušely skok do výšky s naší momentálně nejlepší mladou atletkou, Kačkou Douchovou. Samozřejmě nesmělo chybět pár her.

V úterý jsme se vydali na výlet na Pelestrov. Cestou jsme hráli spoustu zábavných her, na Pelestrově jsme se posilnili a vydali jsme se zpět na stadion. Za celý den jsme ušli více jak 13 km!!

Ve středu jsme jeli vlakem do Zoologické zahrady v Jihlavě.

Ve čtvrtek jsme prováděli cvičení v písku pro péči o plosku nohy a svaly bérce. Když už jsme měli otevřené doskočiště, tak jsme si rovnou zaskákali do dálky. Po obědě si děti vyzkoušely překážky (opět s Kačkou).

V pátek proběhly závody v běhu na 50m, v hodu medicimbalem a skokem do výšky i do dálky. Po obědě jsme pak hráli hry a šli jsme si zakopat s fotbalisty ze Slávie.

Výsledky našich minizávodů:

St. přípravka:

1. Lukas Kučera

2.Zuzka Brigantová

3.Nikča Petrlíková

Ml. přípravka:

1.Lucinka Brychtová

2.Viky Plodíková

3.Zuzka Grófová

Tábor jsme si my, jako vedoucí, i děti krásně užili.

Šárka a Simča❤️

Další fotky najdete tradičně ve Fotogalerii na našem webu https://www.atletikahb.cz/clenska-sekce/fotogalerie/

Další aktuality

ATLET ROKU 2023

Rok se s rokem sešel a před už za 4 týdny budeme znát letošní nejlepší atlety v Havlíčkově Brodě. Slavnostní zakončení sezóny ATLET ROKU 2023

Oddílová sleva na pomůcky na TEJPY.CZ

Nově se podařila dohodnout oddílová sleva na největším českém e-shopu s pomůckami pro rehabilitaci, cvičení apod. TEJPY.CZ. Z nabídky určitě zaujmou kvalitní tejpovací pásky, posilovací