STŘÍBRO z Mistrovství Evropy Masters do Jiskry

Hned 3 závodníci našeho oddílu startovali na Mistrovství Evropy Masters v Polské Toruni – stříbrnou medaili ze soutěže týmů v krosu získal pro ČR Jirka Brychta (tým Kučera, Srb, Brychta).

Všichni brodští závodníci nastoupili na osmikilometrový kros a v individuální soutěži obsadil František Stupal v kategorii M35 třinácté místo. Hned dvojnásobné zastoupení jsme měli v kategorii M45 – Jirka Brychta byl v sedmnáctý a osmnácté místo vybojoval Jirka Marek.

Pánové děkujeme za reprezentaci nejen ČR, ale i našeho oddílu a Brychtíkovi gratulace ke skvělé medaili!!!

Zlato ve skoku o tyči pak vybojoval trenér našich tyčkařů a náš kamarád Jirka Burda!

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem