Dvojité zlato z Mistrovství Evropy!

Italská Catania na slunné Sicílii hostila ve dnech 30.4.-3.5. Mistrovství Evropy kategorie Masters v bězích mimo dráhu (EMACNS).

Českou republiku zde reprezentovali i dva atleti Jiskry – Jirka Brychta a Jirka Marek – a společně vybojovali hned dvakrát zlaté medaile:

V sobotu 2.5. se blýskli poprvé, když spolu s Martinem Vodrážkou ovládli štafetu na 3x2km.

Druhé zlato pak jako tým přidali o pouhý den později v půlmaratonu, když Jirka Marek obsadil v individuálním závodě 5.místo následovaný 6.Jirkou Brychtou.

Pánové – obrovská gratulace!!!

FOTOGALERIE

Další aktuality

Dospělí

Tři nové Jiskry odpálily v II.lize smršť rekordů!

Ligový zpravodaj vedoucího družstva Jirky Brychty Třetí kolo II.ligy hostil v neděli 21.6.2026 les Řáholec a přilehlá obec Jičín. Naše výprava tentokrát zahrnovala tři nové členky