Atletika logo

Běh Lorenzovými sady – 1.kolo BPM

dnešním Během Lorenzovými sady v Třebíči odstartoval další ročník Běžeckého poháru mládeže. A pro Jiskru to byl start jaksepatří úspěšný:

Celkem se na tratích v třebíčském údolí představilo 11 našich atletů.

Triumfovali jsme hned v první kategorii nejmladší přípravky, kterou ovládlo naše duo Monika Popíková a Vanessa Rudolfová. Holky si pro medaile doběhly formou Start – Cíl, kdy nedaly nikomu jinému šanci.

V kategorii přípravek startovaly jak mezi dívkami Verča Hubáčková a Stázka Nováková, mezi kluky Max Melechovský a Jáchym Janáček. Verča si doběhla pro stříbro, Stázka byla 7. Max byl 6. spolu s bráchou Monči Popíkové Vojtou Popíkem, Jáchym byl 11.

Holky bohužel trochu doplatily na zmatky se umístěním cíle..

V hodnocených kategoriích BPM se až na nejvyšší stupínek v těžkém běhu starších žáků probojoval Filip Koreček, stříbro přidaly Viki Nováková (ml.žákyně) a Amálka Bártíková (dorostenky). Míša Hubáček doběhl mezi ml.žáky uprostřed startovního pole na 7.místě.

Úspěšné vystoupení pak podtrhnul Slávek Koreček stříbrem v kategorii dospěláků.

všem startujícím děkujeme za úspěšnou reprezentaci oddílu a držíme palce v dalších závodech!!!

FOTOGALERIE

VÝSLEDKY

Další aktuality

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem