Atletika logo

Atletické tréninky do konce školního roku a během prázdnin

✅ PŘÍPRAVKY mají poslední trénink v pátek 28.6. Během letních prázdnin probíhá Letní příměstský tábor, jinak tréninky nejsou a těšíme se opět ve středu 4.9. – více informací bude koncem srpna v KISu. Případné kontrolní oddílové závody budou vypsány v KIS. Kdo by se chtěl přijít proběhnout, stadion je otevřený a občas budou odpoledne bývat na stadionu velcí atleti.

✅ ŽACTVO, dorost, junioři dospělí – standardní tréninky končí ve čtvrtek 27.6. Během prázdnin bude fungovat známý systém OPEN tréninků – vypsaných v KISu. Trenér, který půjde na stadion, vypíše trénink pro všechny skupiny od ml.žactva výše – kdo bude chtít přijít, bude se připravovat buď s dotyčným trenérem nebo sám dle doporučení svých trenérů – prosíme vždy o potvrzení účasti, když nebude zájem, trenér trénink zruší! Trenér – organizátor tréninku, má zodpovědnost za stadion a otevření a zamčení šaten.  12.-18.8. začne příprava na podzimní část sezóny na Soustředění v Novém Městě na Moravě (pouze pro nominované). Po soustředění už se trénuje normálně.
Již 17.8. nás čeká l.a ll. liga mužů a žen (kdo hostuje + vybraní mimo soutěž), dále 24.-25. MČR mužů a žen do 22let, a 1.9. finále KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v Pacově. Hned 8.9. se pak koná Mistrovství kraje mladšího a staršího žactva (Třebíč).
V rámci přípravy se mohou v průběhu léta konat oddílové kontrolní závody – disciplíny a kategorie budou vypsány v KIS.

✅ BBS – dle domluvy s Jirkou

Další aktuality

Pohár Atletiky Jihlava míří i do Jiskry

ve středu 3.7. se v odpoledních hodinách vypravila skromná skupina 7 našich atletů a atletek spolu s trenéry na mítink Pohár Atletiky Jihlava. Naši atleti

Atletické léto

Přes léto pravidelné tréninky nejsou, malí atleti určitě budou řádit na táborech a dovolených, nejeden i na našem Letním příměstském atletickém táboře. Větší atleti pak