6. 6. Liga Vysočiny přípravek, Humpolec

Úvodního kola soutěže přípravek se zúčastnilo osm našich závodníků a závodnic. V minipřípravkách byl Prokop Fridrich celkově ve čtyřboji na 3. místě a zvítězil v běhu na 50 m př. a ve skoku dalekém. Zuzana Brigantová byla celkově 2., v běhu na 50 m př. byla také 2., v dálce byla 3. a člunkový běh vyhrála. Ellen Čechová byla 3. v míčku. Šafeta 4 x 60 m ve složení Čechová, Pytlíková, Hubáčková, Brigantová skončila na 2. místě.
V přípravkách získala 2. místo za hod míčkem Kristýna Vydrářová.

Výsledky

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem