Atletika logo

2. 6. Atleti spolu, Havlíčkův Brod

Atletický oddíl uspořádal první závody letošního roku. Za hezkého počasí závodily všechny kategorie atletů v běhu na 60 m, 400 m, v hodu raketkou, oštěpem a skoku do dálky. Některé výkony byly hodně dobré, ale přesné výsledky přineseme později. Zatím vyzdvihujeme hod oštěpem dorostenky Kateřiny Douchové, která zvítězila v osobním rekordu hodem dlouhým 41,87 m a osobní rekord si vytvořila i v dálce výkonem 490 cm.

Další aktuality

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem