18.3. Kros okolo Malče a Žďárák

Jaro se nám pomalu hlásí o slovo a tak se hlásí o slovo také tradiční krosy.

Hned 6 našich mladých i zralých atletů se o víkendu postavilo na start některého z tradičních závodů.

Věra Sochorová si doběhla pro skvělé 2.místo v kategorii ženy 40+ na prvním letošním závodě seriálu Žďárák na silniční 10km trati.

2 žáci a 3 chlapci ve veteránské kategorii se představili na tradičním Krosu okolo Malče. Ve velmi solidní konkurenci se rozhodně neztratili:

– na stříbro dosáhl Luděk Ševčík v hlavním závodě v kategorii 60+

– bronz si ze stejného závodu mezi muži 40-49 veze Slávek Koreček

– tátou, potažmo trenérem, se nenechali zahanbit ani Filip Koreček a Vojta Trachtulec, kteří si v mládežnické kategorii na zkrácené trati doběhli také pro bronz

– na stejné trati vzdoroval až o půl století mladším soupeřům také nestárnoucí Pepa Schwarz

Další fotky z Malče najdete tradičně ve Fotogalerii

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem