1.12.2022 Slavnostní vyhlášení Běžeckého poháru mládeže

Zatímco náš oddíl bude vyhlašovat Atleta roku 2022 až za týden, Vysočina už své vítěze zná od týdne minulého.

Ve čtvrtek 1. prosince se v gotickém sálu jihlavské radnice konalo slavnostní vyhlášení ankety Atlet Vysočiny 2022. V průběhu večera si pro ocenění přišli také nejlepší atleti v Běžeckém poháru mládeže.

A aby té slávy nebylo málo, měli jsme tu v BPM letos hned trojnásobné zastoupení!!!!

Kategorii mladších žáků letos ovládl Filip Koreček, v mladších žákyních ukázala Adéla Karasová, že má nejen skokanské vlohy, a získala stříbro, no a do třetice třetí kov – bronz letos vybojovala v kategorii starších žákyň Kateřina Moravcová.

Všem mladým atletům moc gratulujeme a děkujeme za opravdu skvělou reprezentaci oddílu!!! Jste šikulky!

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem