22.5. 2.kolo Ligy Vysočiny přípravek – západ, Humpolec

PROSTĚ BOMBA!!!!

JInými slovy nejde nazvat účast našich nejmenších atletů na 2.kole Ligy Vysočiny přípravek. K výsledkům se dostaneme, byly skvělé.. Ale opravdová paráda byla celá účast – byli jsme o jednoho človíčka druhým nejsilnějším oddílem s rekordními 35 atlety a atletkami!!!! A že jsme byli vidět, se můžete přesvědčit ve FOTOGALERII – ve všech kategoriích jsme postavili štafetu – malí kluci 1, velcí kluci taky 1 (na dva zbyl bohužel černý petr), velký holky 2 štafety a malý holky neskutečné 4!!! štafety!! Jsme opravdu nadšení z party, kterou děti vytvořili – fandili si navzájem, povzbuzovali, při štafetách lítali napříč hřištěm, aby hnali své kolegy do cíle… PROSTĚ BOMBA 🙂

Bohužel, na stupně vítězů se mohou postavit jen 3 nejlepší, ale pro nás dnes byli nejlepší opravdu všichni a všichni by si zasloužili medaile – jak se můžete přesvědčit ve VÝSLEDCÍCH, umístění v první desítce bychom mohli sbírat kosou. Mimochodem třeba všech 6 velkých kluků se vešlo do první desítky (z 29!), a dokonce i ve čtyřboji byli všichni do jedenáctky! Z toho důvodu nebudeme hodnotit jednotlivé medailové pozice, ale po disciplínách nejlepší umístění:

Holky minipřípravka (57 závodnic):

Dálka: 1.Lucka Brychtová, 2.Natálka Šidláková, 7.Alice Plachá, 10.Nela Klofáčová, Verča Hubáčková

50m př.: 3.Verča Hubáčková, 9.Verča Pytlíková

Kriket: 16.Viki Plodíková, 17.Katka Křišíková

člun.běh: 1.Verča Hubáčková, 3.Verča Pytlíková, Alice Plachá, 5.Lucka Brychtová, 12.Natálka Marková, Anička Röhrichová

čtyřboj: 5.Verča Hubáčková, 11.Verča Pytlíková, 13.Alice Plachá

4x60m: 3.“A“ Brychtová, Hubáčková, Plachá, Šidláková, 4.“B“Klofáčová, Křišíková, Pytlíková, Marková, 7.“C“Nováková, Plodíková, Röhrichová, Stránská, 10.“D“Marková, Matějková, Rudolfová, Švábová

Kluci minipřípravka (34 závodníků):

Dálka: 12.Kryštof Mišta, 14.Max Melechovský

50m př.: 3.Kryštof Harazim

Kriket: 5.Kryštof Harazim

člun.běh: Kryštof Harazim

čtyřboj: 6.Kryštof Harazim

4x60m: 5.Harazim, Melechovský, Melechovský, Mišta

Holky přípravka (47 závodnic):

Dálka: 5.Nikča Petrlíková, 9.Viki Nováková

50m př.: 1.Zuzka Brigantová, 4.Viki Nováková

Kriket: Zuzka Brigantová, 10.Viki Nováková, 11.Elen Merunková

člun.běh: 3.Nikola Petrlíková, Zuzka Brigantová

čtyřboj: 3.Zuzka Brigantová, 7.Nikola Petrlíková, 8.Viki Nováková

4x60m: 4. „A“Brigantová, Hejná, Nováková, Petrlíková, 8. „B“ Douchová, Merunková, Piklová, Sukupová

Kluci přípravka (29 závodníků):

Dálka: 1.Lukas Kučera, 2.Prokop Fridrich, 6.Míša Hubáček, 7.Honza Klofáč, 8.Tomáš Křehlík, 10.Standa Ludvík

50m př.: 1.Míša Hubáček, 3.Standa Ludvík, 5.Lukas Kučera, 9.Honza Klofáč

Kriket: 2.Lukas Kučera, 5.Tom Křehlík, 6.Standa Ludvík

člun.běh: 1.Lukas Kučera, 3.Jan Klofáč, Prokop Fridrich, 6.Standa Ludvík

čtyřboj: 1.Lukas Kučera, 3.Standa Ludvík, 5.Prokop Fridrich, 9.Tom Křehlík, 10.Honza Klofáč, 11.Míša Hubáček

Z výkonů jednoznačně nutno pochválit hod Lukase Kučery 41.00m, Kryštofa Harazima 25,21m, dálku Lukase 388cm, Prokopa 377cm, Lucky Brychtové 322, Nikči Petrlíkové 354, překážky Míši Hubáčka 10,0s, Standy Ludvíka 10,1s, Kryštofa Harazima 10,2s, Zuzky Brigantové 10,0s, a nakonec skvělý čas štafety 4x60m velkých kluků 36,7s!!!

Závěrem bychom chtěli moc poděkovat za pomoc a podporu všem rodičům dětí – když něčemu věnujete opravdu hodně svého volného času (všichni trenéři a trenérky), je opravdu radost vidět, jak skvělá parta se kolem atletiky tvoří!

Takže malé atletky a atleti, rodiče i trenérky a trenéři – DĚKUJEME!!!!