Registrace atletů do Českého atletického svazu

Podmínkou pro start v atletických soutěžích již od úrovně minipřípravek (mimo oddílové závody) je registrace atleta v ČAS.

Z tohoto důvodu doporučujeme rodičům dětí (určitě ve věku od r.n.2014 a starší), které zatím registrovány NEJSOU (viz.registr atletů) a rády by v příštím roce již závodily, aby registraci zvážili. Pro registraci je potřeba absolvovat zdravotní prohlídku pro VÝKONNOSTNÍ SPORT:

– v případě dětí r.n.2011 a mladší stačí od pediatra

– v případě dětí, které jsou od 1.1.2022 v kategorii mladší či starší žáci (tedy 2010 a starší) doporučujeme absolvování sportovní prohlídky na ambulanci sportovní medicíny se zátěžovým EKG

– nově je možné sportovní prohlídku absolvovat přímo v ambulanci na TJ Jiskra – po objednání  u MUDr.Olgy Pátkové (orouchalova@seznam.cz, tel.728 961 417).

Kopii potvrzení prosíme předat trenéru Jakubu Fridrichovi (stačí jako scan mailem), který provede vygenerování registračního formuláře v systému ČAS a po podpisu rodičů, atleta a oddílu jej odešle na svaz – prosíme o dodání prohlídky pokud možno do konce ÚNORA – na prohlídku přispívají některé zdrav.pojišťovny, pro členy Jiskry je navíc sleva.

Za registraci je pak nutné zaplatit registrační poplatek 100,-Kč na účet TJ Jiskra (dle instrukcí), Jiskra pak posílá poplatek ČAS.

POZOR – má-li dítě platnou prohlídku kvůli jinému sportu, není třeba zajišťovat další, pouze nesmí být starší 1 roku.

Případné dotazy prosím směřujte na své trenéry či přímo na Jakuba Fridricha.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *