2.-4.9. 2022 The 21st World Masters Mountain Running Championship, Comeragh Mountains, Ireland

První zářijový víkend nám přinesl obrovskou radost a úspěch – hned dva naši členové Jirka Brychta a Jirka Marek reprezentovali ČR na Mistrovství světa Masters v běhu do vrchu v Irsku. Ve své kategorii do 45let, kde startovalo 100 běžců z dvanácti států(!), získali pro ČR úžasný bronz v soutěži týmů. Mezi jednotlivci pak byli 14.Jirka Brychta a 17.Jirka Marek (doplnil je ještě 21.David Kellner).

Tak co? Naláká vás přijít si zatrénovat s medailisty z Mistrovství světa??? Brychtíkovu skupinu najdete každé úterý od 17hodin na stadionu 🙂

Koho zajímá, jak to v Irsku vypadalo, může kouknou na oficiální Web www.wmmrch2022.ie nebo Facebook @wmmrch2022

První zářijový víkend nám přinesl obrovskou radost a úspěch – hned dva naši členové Jirka Brychta a Jirka Marek reprezentovali ČR na THE 21st WORLD MASTERS MOUNTAIN RUNNING CHAMPIONSHIP – COMERAGH MOUNTAINS, IRELAND,

Běh o pohár století, Pacov – 3.kolo BPM

V sobotu se Běžecký pohár mládeže rozloučil s jarní částí Během o pohár století v zámeckém parku v Pacově. Výprava byla o něco menší než

Běh Korunou za korunu – 2.kolo BPM

Další kolo Běžeckého poháru mládeže hostilo v neděli Nové Město na Moravě. N startu se objevilo neskutečných 31 závodníků pod hlavičkou Jiskry! Běhalo se kolem